Szukasz gotowych spółek do rejestracji (założenia) spółki w Warszawie? Na sprzedaż setki spółek!

Podstawowe założenia strategii międzynarodowej

Unikatowość produktu. KIT KAT jest alternatywą wobec tzw. „ciężkich” batonów czekoladowych, jak np. Mars, oferując chrupiące ciasteczko oblane mleczną czekoladą i podzielone na cztery wąskie części.

Rytuał. Konsumpcja produktu powinna być dla konsumenta czymś więcej aniżeli tylko prostą czynnością mającą na celu zaspokojenie głodu, powinna stać się dla niego również okazją do nawiązania dialogu z marką w czasie, w którym konsumuje on sam produkt

Przerwa. Podczas wykonywania jakiś czynności przerwa jest czymś naturalnym w zachowaniu ludzi, dlatego należy ją uwydatnić i podkreślić, wiążąc ją z obecnością marki KIT KAT. Pozwoli to na wywołanie procesu skojarzeniowego: przerwa – KII’ KAT – przyjemność. Skojarzenie – przerwa – KIT KAT, ma być wyjątkowa i konkurencyjna w porównaniu do sposobów kreowania związków skojarzeniowych stosowanych w kampaniach komunikacyjnych innych marek (jak np. Lila Pause, Twix czy Snickers), ponieważ jest ona integralną częścią naturalnej przerwy w działaniu lub czynnościach codziennych.

Wiarygodność. KIT KAT przestaje być marką batoników, które służą do odzyskania utraconej energii. Nie powinno się również unikać pokazywania marki w rzeczywistych, trudnych dla ludzi sytuacjach. Ponadto nie powinno się jej ukazywać jako marki, która pozwala osiągać niedostępne cele.

Osobowość marki. Naturalność, spontaniczność, żywotność. Pożądane reakcje konsumentów. Generalnie kampania komunikacyjna powinna wywoływać trzy reakcje konsumentów:

– 1) KIT KAT dostarcza szczególnej wartości każdej przerwie w toku naszych działań zawodowych i codziennych,

– 2) KIT KAT jest ciastkiem oblanym mleczną czekoladą, które można łamać na mniejsze kawałki,

– 3) KIT KAT jest marką pełną ciepła, kojarzącą się z relaksem, „przerwą samą w sobie”, mieszczącą w sobie wszystkie elementy charakterystyczne dla przerwy.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.